استدیوم استیپلز سنتر، نام خود را به “کریپتو دات کام آرینا” تغییر می‌دهد!

استدیوم استیپلز سنتر، واقع در لس آنجلس، کالیفورنیا، پس از عقد یک قرارداد 700 میلیون دالری با Crypto.com (یک صرافی ارزهای دیجیتل مستقر در کشور سنگاپور)، به “کریپتو دات کام آرینا” تغییر نام داد.

حق نامگذاری این استدیوم توسط کریپتو دات کام، از شرکت Anschutz Entertainment Group (AEG)، مالک و شرکت عامل سایت چند منظوره، در کنار شرکت Arturo L.A. Arena خریداری شد. نام جدید اسپانسر عنوان این مرکز در تاریخ 25 دسمبر، در جریان بازی با حضور تیم بسکتبال NBA، لس آنجلس لیکرز، و تیم مهمان بروکلین نتس، برای عموم معرفی خواهد شد.

به گزارش لس آنجلس تایمز، تمام علائم خارجی مرکز استیپلز تا جون 2022 به نام جدید تغییر خواهند کرد. قرارداد 700 میلیون دالری به مدت 20 سال معتبر خواهد بود و نه فقط یک چرخش تاریخی را برای طرفداران ورزش رقم خواهد زد، بلکه برای صنعت کریپتو، سهم مهمی از توجهات را در رویدادهای میزبانی شده در این مرکز، به خود جلب خواهد کرد.

  • کریس مارسالک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Crypto.com می‌گوید:

“شهر لس آنجلس که به عنوان پایتخت خلاق جهان شناخته می‌شود، و مردمی که آن را خانه می‌نامند، همیشه پیشگام بوده‌اند، مرزها را جابجا کرده و به عنوان رهبران غیرقابل انکار جهانی، در فرهنگ و سرگرمی نوآوری کرده‌اند.”

 

 

استدیوم استیپلز سنتر که در 17 اکتوبر 1999 افتتاح شد، نه تنها به نمادی از شهر، بلکه به نمادی از روح خلاق مرکز شهر لس آنجلس تبدیل شده است. این تأسیسات، بخشی از L.A. Live است؛ یک ملک توسعه‌ای به مساحت 4 میلیون فوت مربع ساخته شده.توسط AEG، که مرکز همایش لس‌آنجلس را نیز در خود جای داده است.

این معامله، بخشی از مجموعه‌ای مشارکت‌های ورزشی است Crypto.com است. این صرافی، طی اجرای یک کمپین برند جهانی که در اواخر اکتوبر سال جاری راه‌اندازی شده است، حق نامگذاری استیپلز ینتر را خریداری کرد.

crypto.com با سازمان یو اف سی، فرمول یک، باشگاه پاریس سن ژرمن،.تیم بسکتبال فیلادلفیا سونتی‌سیکرز، تیم هاکی مونترال کانادایینز و لیگ فوتبال ایتالیا، همکاری و قراردادهای تجاری همزمان دارد.

استدیوم استیپلز سنتر، دارای ظرفیت 20000 نفری است و به افتخار اسطوره فقید بسکتبال، کوبی برایانت،.که بیش از 20 سال را در لس آنجلس لیکرز گذرانده بود، توسط طرفداران بسکتبال به عنوان “خانه ای که کوبی ساخته” نامگذاری شده است. این عرصه به عنوان محل برگزاری بخش بسکتبال برای المپیک 2028 در نظر گرفته شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *