مجموعه «مون بردز» یک شبه به صدر جدول NFTها رسید

توکن‌های NFT مجموعه مون بردز (Moonbirds) به فاصله ۲۴ ساعت از زمان عرضه خود، با استقبال گسترده کاربران مواجه شدند و با حجم معاملات روزانه ۱۵۷ میلیون دالر، در صدر فهرست مجموعه‌های NFT قرار گرفتند.

به نقل از ایتریم ورلد نیوز، توکن های NFT مجموعه مون بردز در تاریخ ۱۶ آپریل (۲۷ حمل) در بازار اوپن‌سی عرضه شدند و درصدر فهرست بیشترین حجم معاملات روزانه و هفتگی قرار گرفتند.

در حال حاضر، ارزش بازار پروژه مون بردز معادل با ۱۳۷.۳۷ میلیون دالر است که این پروژه را در رتبه سیزدهم بازار قرار می‌دهد. به علاوه، کف قیمت توکن‌های NFT مون بردز معادل با ۱۲.۸۸ ایتر (حدود ۳۷,۵۰۰ دالر) است که نسبت به زمان عرضه در ۱۶ آپریل، افزایش ۵ برابری داشته‌اند.

مون بردز در صدر حجم معاملات هفتگی توکن‌های NFT

حجم معاملات چشمگیر مون بردز فراتر از معاملات روزانه رفته است. در حال حاضر، این پروژه بالاترین حجم معاملات هفتگی را نیز در اختیار دارد. این پروژه هم‌چنین توانسته است از حجم معاملات هفتگی پروژه‌های NFT معروفی نظیر می‌بیتز (Meebits)، باشگاه قایق‌سواری میمون کسل و کریپتوپانکز پیشی بگیرد.

ویژگی‌های مجموعه مون بردز

در حال حاضر ۱۰,۰۰۰ توکن از این مجموعه به صورت NFT ضرب شده است که از این میزان ۶,۹۲۰ آدرس منحصر به فرد حداقل یک توکن NFT از این مجموعه را در اختیار دارند. هر توکن Moonbirds، عضویت ویژه در باشگاه دارندگان این مجموعه را امکان‌پذیر می‌سازد که شامل دسترسی به سرور اختصاصی دیسکورد، ایردراپ‌های انحصاری مرتبط با مون بردز، نشست‌های خصوصی، دسترسی به پروژه‌های آتی و متاورس PROOF است.

هم‌چنین می‌توان توکن های NFT مون بر‌دز را بدون آنکه از کیف پول مالک خارج شود، قفل کرد. این موضوع به دارندگان توکن‌های Moonbirds امکان می‌دهد تا از مزایای بیشتری نظیر سطوح جدیدتر و آشیانه‌های به‌روزرسانی‌شده بهره ببرند. همچنین موقعیت‌های دسترسی به ایردراپ‌ها و پاداش‌های پیشرفته‌تر از دیگر مزایای مالکیت این توکن‌ها است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *