صرافی کوکاین بکسک پول غیر متمرکز خود را عرضه کرد
صرافی کوکاین بکسک پول غیر متمرکز خود را عرضه کرد

صرافی کوکاین بکسک پول غیر متمرکز خود را عرضه کرد

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به استفاده کننده گان خود عرضه می‌کنند. صرافی کوکاین هم در ادامه مسیر صرافی بایننس امروز از ارائه بکسک پول غیرمتمرکز خود خبر داد.

صرافی کوکاین

کوکاین بکسک پول رمزارزی غیرمتمرکز خود را ارائه کرد

 • جزییات: کوکاین محصول غیرمتمرکز جدید خود، والت کوکاین (KuCoin Wallet) را راه‌اندازی کرد. نسخه تحت وب این والت برای دسترسی کاربران به این سرویس از امروز ۱ جنوری(۱۱ جوزا) فعال می‌شود و اپلیکیشن بکسک پول KuCoin نیز در ادامه ماه جنوری(جوزا) ارائه خواهد شد.
 • بکسک پول کوکاین به گونه‌ای طراحی شده است که یک بکسک پول رمزارزی امن و ساده باشد و از ادغام چند زنجیره به واسطه اکوسیستم KuCoin پشتیبانی می‌کند. این بکسک پول به کاربران اجازه می‌دهد در عرض چند ثانیه یک حساب غیرمتمرکز برای دسترسی به وب ۳ ایجاد کنند و رمزارزهای BTC, ETH, USDT, USDC, BNB و غیره را در یک مکان ارسال، دریافت و ذخیره کنند.

تقسیم ۵۰٬۰۰۰ دالر جایزه به مناسب لیست شدن توکن OP در صرافی کوکاین

 • جزییات: به مناسبت لیست شدن توکن آپتیمیزم (OP) در صرافی کوکاین، کمپینی راه‌اندازی شده است که ۵۰٬۰۰۰ USDT را بین کاربران واجد شرایط تقسیم می‌کند. برای دریافت سهمی از این جوایز می‌توانید در فعالیت‌های زیر شرکت کنید:
  • فعالیت ۱: مسابقه سپرده‌گذاری، با تقسیم ۲۰٬۰۰۰ USDT:
   • در طول دوره کمپین (۳۱ می تا ۱۵ ژوئن (۱۰ تا ۲۵ خرداد))، کاربرانی که حداقل ۱۰۰ دالر توکن OP به کوکاین واریز کنند، به عنوان کاربران واجد شرایط تشخیص داده می‌شوند و ۲۰٬۰۰۰ تتر بین آن‌ها تقسیم می‌شود (۲۰۰ کاربر اول هر کدام ۵۰ تتر و ۱۰٬۰۰۰ تتر باقیمانده بین سایر کاربران به نسبت حجم واریز).
  • فعالیت ۲: مسابقه ترید، با تقسیم ۲۰٬۰۰۰ USDT:
   • کاربرانی که حجم ترید آن‌ها در جفت‌های OP/USDT و OP/USDC به حداقل ۲۰۰ دالر برسد، به عنوان کاربران واجد شرایط تشخیص داده می‌شوند و بر اساس حجم معامله ۲۰٬۰۰۰ تتر بین آن‌ها تقسیم می‌شود.
  • فعالیت ۳: تقسیم تصادفی ۱۰٬۰۰۰ USDT:
   • بین ۲۰۰ نفر از کاربرانی که حجم ترید آن‌ها در جفت‌های OP/USDT و OP/USDC به حداقل ۱۰۰ دالر برسد، ۱۰٬۰۰۰ تتر به طور تصادفی تقسیم می‌شود (هر کدام ۵۰ تتر).

خدمات اضافه و برداشت LUNC و USTC

 • جزییات: صرافی کوکون خدمات واریز و برداشت رمزارزهای لونا کلاسیک (LUNC) و UST کلاسیک (USDC) را در تاریخ ۱۰ جوزا فعال کرد.

صرافی پینگی

ایردراپ لونا در صرافی پینگی انجام شد

 • جزییات: اکانت کلیه کاربران هولدر لونا، طبق فرمول رسمی اعلام شده توسط تیم لونا برای واریز ایردراپ چارچ شد. کاربران می‌توانند موجودی بکسک پول لونا را در حساب کاربری خود بررسی کنند و در صورت داشتن هرگونه سوال با تیم پشتیبانی این صرافی ارتباط برقرار کنند.

صرافی بیت پین

ایردراپ لونا در صرافی بیت پین انجام شد

 • جزییات: ایردراپ لونا به بکسک پول بیت‌پینی‌ها واریز شد. هم‌چنین با لیست شدن دو رمزارز لونا و لونا کلاسیک، امکان خرید و فروش در بخش خرید آسان بیت‌پین از ۱۱ خرداد فراهم شده است.

دریافت بیت کاین در برنامه ریفرال

 • جزییات: با دعوت هر کدام از دوستان به بیت‌پین، ۰.۰۰۰۰۴۵ بیت‌کاین و با دعوت کامل ۵ نفر، ۰.۰۰۰۲۵ بیت‌کاین در بکسک پول بیت پین جایزه بگیرید.

 

صرافی او ام پی فینیکس

شبکه BSC در اوام‌پی‌فینکس راه اندازی شد

 • جزییات: انتقال بر بستر bep-20 برای بیتکاین، اتریوم، لایت‌کاین، ریپل، دوج‌کاین، بایننس کاین، بیتکاین کش، ترون، تتر، کاردانو، ایاس، تزوس، سولانا، شیبا، اکسی اینیفیتس، مانا، سندباکس، گالا، ایپ‌کاین، فانتوم، متیک، موباکس، استلار، پولکادات، یرن فایننس، سلر نتورک، لینک، میکر، پنکیک سواپ، آلیس، آلین وردز و توکن تراست ولت در او ام پی فینکس فراهم شده است.

 

صرافی بایننس

ایردراپ لونا در صرافی بایننس انجام شد و لونا جدید در این صرافی لیست شد

 • جزییات: صرافی بایننس ایردراپ لونای جدید را برای هولدرهای LUNC و USTC تکمیل کرده است و کاربران می‌توانند دریافت این توکن‌ها را در بکسک پول‌های خود، از طریق صفحه توزیع تایید کنند.
 • بایننس در ساعت ۱۰:۳۰ تاریخ ۱۰ خرداد، ترا ۲.۰ (لونای جدید) را لیست کرد و معاملات جفت‌های LUNA/USDT و LUNA/BUSD را آغاز کرد. همچنین واریز و برداشت LUNA از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۱۰ خرداد باز شد.

صرافی پنکیک سواپ

کلکسیون جدید در بازار NFT پنکیک سواپ

 • جزییات: مجموعه توکن بی‌همتای Horror Ape Club به بازار NFT صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ اضافه شد.

توکن سوزی CAKE در صرافی پنکیک سواپ

 • جزییات: صرافی پنکیک سواپ در برنامه هفتگی سوزاندن توکن بومی خود، تعداد ۷٬۰۰۵٬۲۲۱ توکن CAKE معادل ۳۳ میلیون دالر را از چرخه خارج کرده است.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های خارجی ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)بازار مارجین
کوکاینOP
EVER
SRBS
RBS
OP/USDT
OP/USDC
EVER/USDT
SRBS/USDT
RBS/USDT
LUNA/USDT
LUNC/USDT
بایننسLUNA
OP
LUNA/USDT
LUNA/BUSD
OP/BTC
OP/BUSD
OP/USDT
ASR/BUSD
KEY/BUSD
OG/BUSD
کاینکسOPOP/USDT
هوبیCUSDCUSD/USDT