بررسی مجموعه NFT دوستان نامرئی

در قلمرو رو به رشد ابتکارات جدید NFT، NFT های "دوستان نامرئی" مورد توجه خریداران نهانی قرار گرفته اند، اما چه زمانی در دسترس خواهند بود؟ از آنجایی که تولیدکنندگان جدید و همچنین هنرمندان دیجیتال به ساختن هنرهای جذاب و ترجمه آن به NFTها ادامه می دهند تا مردم بتوانند فناوری رو به رشد رمزنگاری را بپذیرند، جهان NFT ها همچنان در حال گسترش است.

 

مجموعه Random Character Collective’s Invisible Friends که در این ماه با همکاری هنرمند مشهور دیجیتل مارکوس مگنوسون منتشر می شود، یکی از بزرگترین پروژه های NFT مورد انتظار آنها است. در اینجا یک نمای کلی از پروژه است.

درباره مجموعه NFT دوستان نامرئی

 

دوستان نامرئیی Markus Magnusson در واقع یک ابتکار متحرک NFT مبتنی بر ایتریم است که واقعاً بخشی از مجموعه کاراکترهای تصادفی است. مارکوس مسئول پیشبرد پروژه NFT با همکاری Random Character Collective (RCC) خواهد بود. این یکی از پروژه های بسیار مورد انتظار RCC است که تقریباً 357 هزار دنبال کننده در توییتر دارد.

SlimHoods و همچنین Mood Rollers دو محصول NFT دیگر هستند که RCC شناخته شده است که قبلاً آنها را راه اندازی کرده است. قیمت SlimHoods و Mood Rollers از 0.15 ETH به 2 ETH با اعلام سومین پروژه آنها، دوستان نامرئی NFT افزایش یافت.

 مجموعه NFT دوستان نامرئی: تیم

پروژه NFT دوستان نامرئی توسط مارکوس مگنوسون ایجاد شد، اگرچه بخشی از مجموعه شخصیت‌های تصادفی است.

بنابراین، (دوستان نامرئی) عضوی از Random Character Collective است، درست است؟ این دقیقا چیست؟ همه اینها از زمانی شروع شد که SlimJim، هنرمند، شروع به تمرکز روی مجموعه SlimHoods NFT خود کرد، که یکی دیگر از تلاش های انیمیشن NFT است.

با افزایش محبوبیت (دوستان نامرئی) – حساب توییتر دوستان نامرئی اکنون بیش از 440400 دنبال کننده دارد و این رقم روز به روز در حال افزایش است – افراد بیشتری SlimHoods و MoodRollers را به امید اضافه شدن به لیست سفید دوستان نامرئی خریداری می کنند. با این حال، بسته به دنبال کردن توییتر و همچنین فعالیت، به نظر می‌رسد که (دوستان نامرئی) به طور قابل توجهی از SlimHods و همچنین MoodRollers با هم مشهورتر است.

مجموعه NFT دوستان نامرئی: آثار هنری

اگر کسی بتواند به سمت هنر یک پروژه NFT جذب شود، احتمال خوبی وجود دارد که بخواهد در لیست سفید قرار بگیرد و همچنین آن را برش دهد. و من با دیدن هنر پاپ آپ دوستان نامرئی در توییتر مشتاق شدم! آثار هنری متحرک برای NFT های آینده را می توان در گیف مشاهده کرد. همانطور که می بینید، کار هنری انیمیشن واقعا واضح است. به نظر می رسد ساده و بی عارضه است، که آثار هنری پروژه را متمایز می کند.

هنر متمایز، به ویژه در NFT ها، نیروبخش است، زیرا نشان می دهد که مرزهای فضا اکنون در حال کشیده شدن هستند، بنابراین مردم از نحوه ظاهر این پروژه تا کنون خوششان می آید.

مجموعه NFT دوستان نامرئی: انجمن

سرور Random Character Collective Discord که بیش از 297021 کاربر دارد، مکانی فوق العاده برای تبدیل شدن به بخشی از آن است. این سرور نه تنها دارای یک چت جمعی بسیار فعال است، بلکه دارای یک کانال سلامت روان است که در آن کل جامعه با یکدیگر درگیر می شوند و حال و هوای شادی را به اشتراک می گذارند، و یکی از ویژگی های مفید متعدد از مزایای کل جامعه NFT است.

اختلاف نه تنها مفید و دوستانه است، بلکه آثار هنری و همچنین کانال الگوهای رفتاری میزان خلاقیت فوق‌العاده بالای اعضای اختلاف را نشان می‌دهد. سرور دیسکورد گروه فوق‌العاده‌ای است که می‌توان در آن عضویت داشت، با هر چیزی، از میم‌های طنز گرفته تا آثار هنری شگفت‌انگیز.

چگونه برای مجموعه NFT دوستان نامرئی در لیست سفید قرار بگیریم؟

لیست سفید برای برش، مانند بسیاری از ابتکارات دیگر NFT، برای تشویق به اطلاع رسانی عمومی طراحی شده است، بنابراین تلاش برای نگه داشتن توکن های Random Character Collective، برنده شدن در قرعه کشی توییتر برای افرادی که هنرهای طرفداران دوستان نامرئی ایجاد می کنند، و تعدادی از دوستان نامرئی محدود شده را خریداری می کنند. کالا، یا کسب امتیازهای رایگان در توییتر، همه راه هایی برای ورود به لیست سفید عمومی هستند.

چگونه دوستان نامرئی را ضرب کنیم؟

از آنجایی که مرحله ضرب‌کاری عمومی پروژه دوستان نامرئی هنوز شروع نشده است، بهترین پیشنهاد در حال حاضر این است که بتوان با پیوستن به لیست سفید ضرابخانه عمومی، یک نقطه ضرابخانه به دست آورد. اگر آن را در لیست سفید قرار دهید، هزینه برش یک دوست نامرئی فقط در یک صفحه وب 0.15 ETH به اضافه هزینه گاز است که باید از طریق یک کیف پول رمزنگاری مبتنی بر افزونه مانند MetaMask پرداخت شود.

چگونه دوستان نامرئی بخریم؟

دوستان نامرئی به طور موقت برای خرید در دسترس نیست. در حال حاضر، تنها چیزی که می شنویم این است که این مجموعه در فیبروری 2022 منتشر می شود. ما حتی نمی دانیم هزینه آن چقدر خواهد بود.

بر اساس کانال اطلاعیه دوستان نامرئی، یک لیست سفید وجود خواهد داشت، با “اطلاعات دقیق تر در هفته های بعد”. افراد می توانند «با عضوی مفید در یک انجمن یا با داشتن SlimHoods و همچنین MoodRollers» در لیست سفید قرار گیرند. ما قبلاً می دانیم که داشتن حداقل چهار (مجموع) SlimHoods و همچنین MoodRollers یک اسلات لیست سفید را تضمین می کند و داشتن سه یا حتی دو مورد نیز می تواند شما را به یک جایگاه برساند. دوستان نامرئی همچنین از طریق نمایه توییتر خود میزبان مسابقات “bing bong” (به عنوان مثال لیست سفید) از دوره به دوره است.

چگونه در OpenSea دوستان نامرئی بخریم؟

پس از اتمام فرآیند ضرب، دوستان نامرئی را می توان در OpenSea خریداری کرد، که این مزیت را دارد که غیرقابل پیش بینی بودن فرآیند ضرب را از بین می برد، اگرچه قیمت کف مجموعه تقریباً به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت ضرابخانه 0.15 ETH است.

خرید دوستان نامرئی در OpenSea مشابه خرید از هر مجموعه NFT دیگری است، زیرا ممکن است به یک کیف پول مبتنی بر توسعه با اتر کافی برای پرداخت هزینه NFT فهرست شده و همچنین هزینه گاز همراه نیاز داشته باشید.

آیا دوست نامرئی NFT ارزش ساختن را دارد؟

با توجه به طرح واقعی و همچنین شهرت پروژه، و همچنین تقاضای فعلی در بازار NFT، برش یک دوست نامرئی دارای یک اشکال نسبتا کوچک است (به شرطی که ورود به لیست سفید به عنوان یک امر مشخص در نظر گرفته شود). با قضاوت بر اساس قیمت‌های کنونی سایر پروژه‌های Random Character Collective و همچنین هیجان موجود در جوامع اطراف فن آرت و همچنین لیست سفید ضرب سازی، امتیاز مثبت نیز نسبتاً بزرگ است. در نتیجه، ارزش بلندمدت دوستان نامرئی (یا هر پروژه NFT دیگری برای آن موضوع) به شدت نامشخص است و نباید بدون تنوع و همچنین پوشش ریسک نگهداری شود.

درنتیجه

آثار هنری پروژه دوستان نامرئی کاملاً قابل توجه است. جامعه نیز کاملاً حمایت می‌کند، و بحث‌های زیادی در مورد این پروژه در حال حاضر وجود دارد، که نشانه‌ای واقعاً مثبت برای دوستان نامرئی است زیرا تنها چند روز دیگر به تاریخ ضرابخانه باقی مانده است.

از آنجایی که تاریخ تعیین این ابتکار NFT هنوز مشخص نشده است، من و شما زمان کافی برای دریافت لیست سفید داریم که به ما امکان می دهد یکی از چندین 5000 دوست نامرئی را انتخاب کنیم.

من مشتاقانه منتظر دیدن صفحه اصلی پروژه و همچنین نقشه راه هستم، زیرا با وجود اینکه آثار هنری عالی هستند، اگر نوعی ابزار برای دارندگان Invisible Friend وجود داشته باشد، حتی بهتر است.